Pieminot Valdi Krisbergu
 

Pieminot Valdi Krisbergu!

 

2018. gada 26. septembrī, vētrainā rudens dienā, vējš nopūta arī kādu ļoti spožu liesmu – izdzisa mūsu mīļotā un cienītā, ilggadējā biroja vadītāja, Valda Krisberga dzīvība…

Valda pēkšņā aiziešana, kā zibens spēriens, satricināja mūsu biroju, un diez vai būs iespējams aizpildīt tukšumu, ko atstājis Valda spēcīgās, harizmātiskās personas zaudējums. Valdis saviem kolēģiem bija ne tikai vadītājs, bet arī skolotājs, padomdevējs un balsts, un jā – arī draugs. No malas, cilvēkiem, kas zināja Valda aso raksturu, tā varbūt neliktos, bet Valdis bija ļoti sirsnīgs un izpalīdzīgs cilvēks, vienmēr painteresējās, kā kolēģiem klājas un nekad neatteica palīdzību, vai lai tā būtu morāla, finansiāla, vai ar padomu, un bija izveidojis ļoti saliedētu kolektīvu, kurš turpinās Valda iesākto darbu un tradīcijas šajā birojā!

Eiro Temīda ZJPB kolektīvs izsaka līdzjūtību Valda Krisberga radiniekiem, draugiem un visiem citiem cilvēkiem, kuru dzīves vijumi kādā laikā un vietā bija pārklājušies ar Valdi un kuri šo zaudējumu izjūt tikpat skaudri kā mēs!