Paciente apšauba ārstu spēju laicīgi atklāt vēzi – pārpublicējam LTV Panorāmā redzēto sižetu, jo problēmas medicīnas sistēmā aizvien biežāk nonāk arī juristu redzeslokā – pēdējos gados mūsu birojam ir nācies vest ne vienu vien lietu par nekvalitatīvu medicīnisko aprūpi.
 
Gribas piezīmēt, ka visbiežāk pie vainas nav ārstu nolaidība vai rupja neprofesionalitāte (lai gan nenoliegism – mēdz būt arī šādi gadījumi), bet gan problēmas medicīnas sistēmā kopumā – medicīnas personālam, tā pat kā jebkurā citā profesijā strādājošajiem, esot spiestiem strādāt garas maiņas, neizbēgami darbā iezogas kļūdas. Pie tā ir vainojams gan zemais atalgojums, gan darbinieku trūkums, kas viennozīmīgi ir nesakārtotas medicīnas sistēmas vaina.
 
Lai vai kā – cietējam nebūtu jābūt pacientam, un ja Jums ir aizdomas, ka Jūs vai Jūsu tuvinieki ir cietuši no nekvalitatīvas medicīniskas aprūpes – aicinām vērsties mūsu birojā, kur mūsu pieredzējušie speciālisti izvērtēs lietas apstākļus un, ja Jūsu aizdomas apstiprināsies – palīdzēs Jums saņemt adekvātu kompensāciju.