‘Jums būt brīvam no parādiem!’ – Gadiem ilgā pieredze šajā jomā un motivēta komanda iedrošina mūs izteikt Jūsu parādsaistību pārņemšanas piedāvājumu. Tā būs lieliska iespēja

Ja ir radies parāds, griezieties pie mums pēc palīdzības!

Ja esat nonākuši naudas grūtībās, tad problēmu atrisināšanu vajadzētu sākt tūlīt.
Zinām, ka lielākā daļa parādnieku nepaliek parādā ļaunprātīgi, tādēļ garantējam katram parādniekam cieņas saglabāšanu. Parādos nokļuvušo cilvēku uzskatām par savu sadarbības partneri, kura parāds ir radies apstākļu sagadīšanās dēļ un kuram tā  ir pagaidu situācija.   Vajadzības gadījumā nodarbojamies ar katru prasību ilgas stundas, lai atrastu kontaktu ar kreditoru, panāktu vienošanos un piedāvātu reāli iedarbīgu risinājumu. Mums ir.

Kopā noteikti atradīsim atrisinājumu Jūsu parāda problēmām!

Uzticiet parādu likvidāciju mums!

Savā darbā mēs vienmēr koncentrējamies uz kvalitāti un dodam priekšroku ilgtermiņa klientu attiecībāmkatrs klients ir mums galvenais klients.

Kontaktējieties ar mums un kopā analizēsim Jūsu parādu portfeli.

Uzticīgi mērķim. Vienmēr.

Esam piemērojuši visaptverošo procedūru simtiem parāda noraidīšanas prasībām un, to darot, esam nepārtraukti centušies padarīt procedūru efektīvāku un sistemātiskāku. Mūsu izstrādātie rādītāji un periodiskie ziņojumi nodrošina klientiem sirdsmieru un skaidri izmērāmus rezultātus.

Mūsu priekšrocības

  • Caurspīdīga cenu politika;
  • Kreditora noraidīšanas prasību visaptverošā procedūra;
  • Rezultātu sistemātiska analīze un regulāri procedūras ziņojumi;
  • Visaugstākā līmeņa kontaktu meklēšana.

Labākie savā jomā

Konsultācijas pakalpojumi biznesa pasaulē mūsdienās ir ļoti izplatīti, citādi nav arī mūsu sektorā. Ticam, ka mūsu kompetence un pārbaudītie risinājumi palīdzēs sniegt jums vislabāko iespējamo rezultātu negodīgas kredītprakses gadījumā.

Balstoties uz pieredzi, uzdrošināmies apgalvot, ka panākumu atslēga slēpjas ar negodīgas kredītprakses noraidīšanas procedūru saistīto procesu nepārtrauktā pilnveidošanā.

Mums ir svarīgi strādāt kopā ar cilvēkiem, kuri nestrādā īslaicīgas peļņas, bet gan ilgstošu attiecību un principiāli labāka darba veikuma dēļ.