Latvijas Republikas Satversmē pie cilvēka pamattiesībām pieskaitītas tiesības uz pieeju tiesai un tiesības uz advokāta palīdzību, tādēļ labdarības mērķu vadīti EIRO TEMĪDA juristi piedāvā telefoniski sniegt juridisku konsultāciju pro bono publico (BEZ MAKSAS sabiedrības labā – latīņu val.)

Telefonisku bezmaksas juridisko konsultāciju iespējams saņemt katru darba dienu laika posmā no plkst. 10:00-16:00 zvanot pa tālruni: 67270292 .

Īpaši steidzamos un ārkārtējos gadījumos ir iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju arī ārpus norādītā laika, zvanot pa mobilo tālruni: 26121225.
Jāpiebilst, ka nevaram solīt nepārtrauktu juridisko palīdzību 24 stundas diennaktī, tādēļ lūdzam būt saprotošiem tajos gadījumos, kad minētais tālrunis neatbild.

EIRO TEMĪDA ir juridiskais birojs, kurš uzkrājis juridisko pieredzi vairāk nekā 20 gadu garumā.
EIRO TEMĪDA
piedāvā juridisko palīdzību privātpersonām un uzņēmumiem civillietās, krimināllietās un administratīvās lietās.
EIRO TEMĪDA sniedz juridiskas konsultācijas un sagatavo juridisku problēmjautājumu analīzes, pārstāv privātpersonu un juridisku personu intereses tiesā un citās valsts iestādēs, sagatavo līgumu un citu dokumentu projektus.

Vairāk par EIRO TEMĪDA piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams uzzināt aplūkojot mūsu Interneta vietni: https://temida.lv . 

Svarīgi!

  • Piedāvājums attiecas tikai uz telefoniskām konsultācijām. Konsultācija klātienē, ierodoties EIRO TEMĪDA juridiskajā birojā, kas atrodas Aleksandra Čaka ielā 83/85-6, Rīgā, jums izmaksās 40 EUR, iepriekš saskaņojot tikšanās laiku pa tālruni 67270292;
  • Bezmaksas konsultācijas pa tālruni 67270292 var saņemt darba dienās no 10:00 līdz 16:00;
  • Ārkārtas gadījumos ir iespējams zvanīt uz mobilo tālruni 26121225 .